Společně pro Telč – Piráti a ZeleníMgr. Hana Hajnová

29 let
projektová manažerka
Telč – Staré Město
Bez politické příslušnosti
navrhující strana: PirátiMgr. Hana Hajnová

(*18.7. 1985 v Dačicích) v Telči žije od dětství. Je vdaná a má dceru Lindu.

Vzdělání a pracovní aktivity

Po maturitě na Gymnáziu Otokara Březiny v Telči studovala na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Při navazujícím studiu již jen Evropských studií začala na částečný úvazek pracovat pro Jihomoravské inovační centrum jako projektová manažerka a tato práce ji natolik zaujala, že po úspěšném dokončení magisterského studia nastoupila na plný úvazek.

Ze začátku se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní projektů pro Operační program podnikání a inovace, administrativa a řízení těchto projektů či psaní a vedení mezinárodních projektů typu Enterprise Europe Network. Spolupráce se širokou škálou firem v technologickém inkubátoru ji motivovala k dalšímu osobnostnímu rozvoji, kdy například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA (level D). Od roku 2012 začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství, apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Více se o mém profesním životě můžete dozvědět na LinkedIn.

V roce 2013 se vrátila do Telče věnovat se příjemným rodičovským starostem. Ráda by ve městě podpořila rozvoj občanské společnosti a podpořila příležitosti pro podnikání, a proto se rozhodla aktivně podpořit uskupení Společně pro Telč v komunálních volbách.

Zájmy

Miluji svou rodinu, svého muže a dceru obzvláště. Mám ráda dobrou hudbu, knihy a filmy. Mým hrdinou je Batman a batmanovskou trilogii od Christophera Nolana můžu sledovat pořád. Také hraju krásný sport jménem kroket a jsem předsedkyní telčského kroketového klubu.

Moje motto

„Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat.“

Voltaire
© Piráti, 2014. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.