Společně pro Telč – Piráti a ZeleníMichaela Kudrnáčová

21 let
studentka
Telč – Vnitřní Město
Bez politické příslušnosti
navrhující strana: PirátiMichaela Kudrnáčová

(*28.7.1993 v Dačicích, v Telči žije od dětství)

Po maturitě na Gymnáziu Otokara Březiny v Telči studovala na Přírodovědecké fakultě Masarykovy Univerzity v Brně obor Experimentální biologie, studium dočasně přerušila a nyní nastupuje do prvního ročníku Farmacie na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně.

Od roku 2010 se také aktivně věnuje práci v Galerii U Michala, pomáhá při dokončování rekonstrukce historického objektu a spolupracuje ve vývoji s kosmetickou firmou Trompetol a Cannabios.

Řadu let se zajímá o přírodní vědy, zejména biologii a chemii. Zúčastnila se řady biologických kurzů a i přes rozhodnutí změny školy, se cítí duší biologem.

I přes své přírodovědné zaměření má velký vztah k architektuře a designu, za to vděčí svému otci, architektu Kudrnáčovi. Právě on jí kladl na srdce, že má Telč mnohem větší potenciál, než nyní využívá. Proto doufá, že by jednou Telč mohla prosperovat a vzkvétat mnohem více, než nyní.

V současné době se vyskytuje v Telči méně, a to kvůli velké studijní vytíženosti. Vrací se sem však, kdykoli jí to čas umožní.

Zájmy

Biologie, chemie, architektura, design, alternativní medicína, dále pak pěší turistika, jogging a posilování.

Motto

„Člověk je veliký tím, že pociťuje odpovědnost. Odpovědnost tak trochu za osud lidí, v dosahu své činnosti.“

Antoine de Saint - Exupéry
© Piráti, 2014. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.