Společně pro Telč – Piráti a ZeleníBc. Ondřej Praxl

23 let
čajovník
Telč – Podolí
Bez politické příslušnosti
navrhující strana: PirátiBc. Ondřej Praxl

(*19. června 1991 ve Strakonicích), celý život žije v Telči (odkud pochází jeho maminka).

Po absolvování ZŠ Masarykova ukončil úspěšně maturitní obor na Střední odborné škole v Telči obor Podnikání služby se specializací na cestovní ruch (maturita 2010). Cestovní ruch ho zaujal, a proto se rozhodl jít dál studovat obor Cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, kde úspěšně absolvoval státní závěrečnou zkoušku a získal titul Bc. (SZZ 2013).

Ještě při studiích v roce 2012 si založil živnostenský list a převzal provozování telčské čajovny Scivias, kterou založili a vybudovali jeho rodiče. Čajovnu a s ní související obchod provozuje nadále.

Ke kandidatuře v komunálních volbách 2014 se rozhodl mimo jiné i pro nespokojenost s děním v Telči a snahou změnit k lepšímu současný stav a ne si pouze pasivně stěžovat na zkostnatělý a protekční aparát.

Zájmy

Má rád čaj a čaj a znova čaj. Moc rád cestuje a provozuje turistiku po českých krásách se svojí přítelkyní, bez které si to nedovede představit. Rád sleduje dobré filmy a čte dobré knihy (Dan Ariely, Jiří Kulhánek, H. D. Thoreau, H. P. Lovecraft).

Plány do budoucna

Rozvíjet čajovnu a aktivity s ní v Telči spojené a nespokojit se s pasivitou

Motto

Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.

Kontakt

praxlondrej@gmail.com
© Piráti, 2014. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.