Společně pro Telč – Piráti a ZeleníBc. Petr Vařbuchta

23 let
student
Telč – Staré Město
Bez politické příslušnosti
navrhující strana: PirátiBc. Petr Vařbuchta

(*15.04. 1991 v Třebíči) žije celý život v Telči.

Po absolvování ZŠ Masarykova v Telči studoval v Jihlavě na Střední škole stavební pozemní stavitelství. Následovala maturita (maturitní rok 2010) a otázka, co dál. Jasnou volbou se pro Petra stala fakulta stavební na VUT v Brně. Tam se z všeobecného stavitelského oboru zaměřil na stavební management, který v letošním roce zdárně dostudoval jakožto novopečený bakalář. Nyní čeká na nový školní rok, ve kterém nastoupí na navazující magisterské studium tohoto oboru.

Studentský život ho vedl k naplnění svých potřeb v práci barmana (od roku 2009). Tuto práci si velice oblíbil a společně se svými přáteli realizuje řadu projektů a aktivit spojených s touto činností. Řada obyvatel Telče se s ním jistě při této činnosti již setkala.

Petr se přidal ke koalici Společně pro Telč – Piráti a Zelení proto, že nesouhlasil s děním v Telči. Jeho neortodoxní pohled na vývoj věcí v jeho rodném městě ho tak zavedl až ke kandidatuře v komunálních volbách v roce 2014 jakožto kandidát navržený Českou pirátskou stranou.

Petr věří v dobro, i když to mnohdy znamená uplatnit v životě pouze menší zlo. Ale svět se mění a my s ním, snad k lepšímu…

Jeho zájmy jsou: kytara, počítače, sci-fi a fantasy

Plány do budoucna má: dokončit školu a žít spokojený život se svou přítelkyní

Kontakt: petr.varbuchta@seznam.cz
© Piráti, 2014. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.